nolte mutfak nolte istanbul nolte türkiye bakırlar yapı ceramic concept

Nolte Alman Mükemmelliği !

Nolte, Mutfak ve Mobilya sektöründe, 91 yıllık deneyimi ile “Made in Germany” geleneği ve Kalitesini temsil eder. Kombine üretim birimleri, Lojistik, Yüksek nitelikli çalışanları, modern makine ve teknolojisi, Nolte’yi Avrupa’nın en büyük mobilya şirketlerinden biri yapar.

Nolte ailesinin dördüncü kuşak yöneticileri olan Nolte grup Alman ve dünya pazarında seçkin bir konum elde etmiş uluslar arası bir şirkettir. Yüksek alman kalitesi ile birlikte, yalnızca kendine özgü tasarımları ile değil, son derece fonksiyonel olmasıyla da tanınır. Nolte ailesi, kuruluşundan bu yana şirketin geleceği için, küreselleşen ekonomide gerçek Alman disiplinine uygun bir yönetime sahiptir.

Daha Öncesi

Georg Nolte

1923’te Georg Nolte, cilalı levha imalatıyla serbest meslek hayatına atıldı. 1932’de Delbürck’teki Vestfalya mobilye fabrükasını devarldı ve böylece oturma ve yatak odalarının mobilyalarının imalatı alanına yöneldi. Buna, 1937’de Brilon’da ikinci bir fabrika eklendi

Nolte Küchen’in Kuruluşu

Konrad get more info Nolte de babasının yolunu takip etti. 40’lı yılların sonunda “akarbant” yöntemiyle üretime yönelen ilk mobilya fabrikatörü oldu. Bu bir devrimdi! Ve 1958’de Nolte Küchen’i kurdu. Başlangıçta firmanın yaklaşık 60 çalışanı vardı.

Ceramic Concept
nolte mutfak nolte istanbul nolte türkiye bakırlar yapı ceramic concept

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *